Naše výsledky

Příběh 0

Příběh 2

Příběh 1

Další výsledky...


Ráda Vám poradím, pomůžu...

vyzivovy poradce Machálková Lenka Machálkova 731 525 829

Odborná poradkyně ve změně životního stylu

Jsme na Facebooku!!

facebook Šipka

Stiskněte tlačítko „To se mi líbí“ a získávejte přes Facebook tipy ohledně hubnutí, udržení váhy a dobré kondice!

Zdravá snídaně a kondice

Proč zdravě, vyváženě a pravidelně snídat? A hlavně jak?

Správně složená snídaně odpovídající zásadám zdravé a vyvážené výživy je nezbytná pro dodání potřebné energie a psychickou pohodu.

Nedávno bylo prokázáno silné spojení mezi nesprávnou snídaní a mnoha zdravotními problémy. Pravděpodobně víte, že naše tělo se skládá ze 100 biliónů buněk, které ke své každodenní činnosti potřebují 114 různých živin.

Snídaně = zdravý krok do nového dne a musí být nejen zdravá, ale TAKÉ NUTRIČNĚ VYVÁŽENÁ

Snídaně by měla být prvním jídlem nového dne a dodat potřebnou startovací energii a palivo. Realita je však často jiná. Snídani často vůbec nestihneme, nebo se odbudeme pečivem namazaným "něčím" a zhltnutým za pochodu.V lepším případě se snažíme "zdravě" začít den vločkami s mlékem a pod., což je hodně jednostranná sacharidová snídaně a ne komplexní.

Snídaně je nejdůležitější jídlo dne - startuje tělo po osmi hodinách spánku, takže když ji vynecháme, brzy přijde únava. Pravidelná snídaně = součást boje proti obezitě, udržení kondice, udržení svalové aktivní hmoty, udržení zdraví.

Ranní jídlo působí jako jakýsi startér metabolismu.

Ti, kdo ráno pravidelně a vyváženě snídají, a stravují se během celého dne rozumněji tak nemají takovou tendenci konzumovat prázdné kalorie, tedy jíst potraviny, které obsahují převážně rychlé sacharidy, ale nikoli vitaminy, minerály a živiny. Naopak ti, kdo nesnídají vůbec, mají potom tendenci spořádat přes den více tučných jídel a mívají také nutkání stále něco jíst i mezi jídly.

Přesto ranní stravovací zvyklosti lidí v České republice jsou velmi neuspokojivé. Někteří nesnídají vůbec, jiní si ihned po probuzení dopřávají zcela nevhodná jídla.

Důležité je dodržovat již od rána pitný režim, abychom do večera zvládli alespoň 2,5-3 litry tekutin. Ranní káva ani silný černý čaj se ovšem nepočítají.

Snídáte vyváženě, zdravě a pravidelně?

Samotná snídaně by nám měla dodat 20-25 % denní energie. Člověk bez snídaně má tendenci se přejídat nebo pojídat průběžně během dne různé nezdravé "mlsy". Roste riziko obezity a výživových nedostatků, nehledě na psychické následky.

Nyní je krok na Vás:

Vyplňte, prosím, následující dotazník, který nám umožní přizpůsobit vše přesně Vašim individuálním potřebám a situaci.

Naše metoda funguje a garantujeme výsledky. Budete se cítit skvěle, mít pevné zdraví, energii, proštíhlíte, případně zhubnete kdo potřebuje, budete mít optimální váhu a hlavně žádné zbytečně vydané peníze do nákladných diet, specialistů, fitness trenérů, dietologů atd....

Žádné riziko. Vše pouze zdravě a přirozeně jednou provždy. S námi má garantované výsledky každý!

Budeme Vás diskrétně a nezávazně kontaktovat, abychom Vám poskytli veškeré konkrétní informace.

TIP: V rámci podpory máte možnost získat i přístup na online Kurz výživy a správného stravování - kurz je zaměřen na klíčová témata, např. jak se orientovat v dostupných potravinách a další informace z oblasti správného stravování. Takto budete "vyzbrojeni" informacemi, které Vám pomohou dosáhnout Vašeho cíle rychleji a efektivněji.

Využijte naši službu Call Back - Zavoláme my vám. Jen vyplňte dotazník:


Zaškrtněte prosím, po nastudování ZDE: "Souhlas se zpracováním osobních údajů".


* pole označená hvězdičkou jsou povinná

Údaje, které uvedete do tohoto formuláře jsou čistě pro použití našeho centra a nebudou nijak zneužity či zanešeny do nějaké databáze.